PolMsg Fakty

Wiadomości z Polski

Standardowe leczenie zgodnie z protokołem COVID wciąż zabija pacjentów w szpitalach – kiedy ustaną morderstwa?

Policja włócząca się po ulicach Australii, egzekwująca medyczny stan wojenny.

Aresztowania seniorów za nienoszenie masek, grożenie młodej matce w jej domu na oczach dzieci za opublikowanie na Facebooku czegoś o proteście – to wszystko obrazy, które wyszły z Australii w ostatnich dniach, gdzie niektórzy twierdzą, że Australia stała się państwem policji medycznej.

Bardzo niepokojące wideo opublikowane przez kobietę na Instagramie, która twierdzi, że pochodzi z Sydney w Australii, donosi, że młody mężczyzna, który został zabrany do nienazwanego szpitala w Sydney na zapalenie płuc i miał negatywny wynik testu na COVID-19, został zmuszony do otrzymania COVID standardowe leczenie wbrew jego woli, co spowodowało, że zapadł w indukowaną śpiączkę, w której jego serce przestało bić na kilka minut i został uznany za zmarłego, „śmierć na COVID”.

Kobieta publikująca wideo z Australii nazywa się Maria Zeee na swoim koncie na Instagramie.

Podobno rozmawiała z tym młodym mężczyzną, który przeżył śpiączkę, i donosi, co następuje.

Ten młody mężczyzna trafił niedawno do szpitala na zapalenie płuc. Kiedy trafił do szpitala, zdiagnozowano u niego zapalenie płuc.
Ale ponieważ miał tak duże trudności z oddychaniem, został zabrany do jednego z tych respiratorów. A ponieważ powiedział, że to nie pomogło, wprawili go w indukowaną śpiączkę.
Po tym, jak był w indukowanej śpiączce przez trzy dni, obudził się na OIOM po tym. Następnie został przeniesiony na oddział COVID.
Zauważył naprawdę dziwne zachowanie pielęgniarek. Byli bardzo „ruchliwi”. Poproszono go o zażycie leków, których nie rozumiał, dlaczego musiał brać. Był leczony jako pacjent z COVID, kiedy tego nie miał.
Po kilku dniach poczuł się lepiej i chciał wyjść ze swojego pokoju zobaczyć, co dzieje się na zewnątrz, ponieważ słyszał plotki od innych.
Podobno stwierdził, że kiedy otworzył drzwi, to, co zobaczył, „wyglądało jak film”. Powiedział, że na podłodze leżą ludzie, ludzie są przytrzymywani przez pielęgniarki i policję, aby otrzymać leczenie z powodu COVID-19, a ludzie krzyczeli: „Nie mam tego! Testowałem negatywny.”
Niektórzy ludzie zostali rzekomo zabrani na oddział psychiatryczny po wygłoszeniu tych twierdzeń.

Obejrzyj wideo, aby usłyszeć wszystko, co Maria przekazała.