PolMsg Fakty

Wiadomości z Polski

Ostrzeżenie: Pierwsza oficjalna Parada LGBT „Gay Nite” zorganizowana przez Disneya

Disney, przez lata postrzegany jako autorytet w dziedzinie rozrywki dla najmłodszych, podjął bardzo niepokojące działania. Firma ogłosiła niedawno, że zorganizuje pierwszą imprezę „Gay Nite” w swoim parku w Anaheim.

Ukochane przez dzieci postacie, takie jak Myszka Miki i Minnie zostały przekształcone w ikony społeczności LGBT!

Lobby LGBT wywiera ogromną presję na dyrektora generalnego Disneya, Roberta Igera kierując swoją agendę do najmłodszych widzów. Z tego powodu CitizenGO przygotowuje kampanię skierowaną do reklamodawców Disneya, takich jak Mattel Inc. i Marriott Hotels & Resorts.

Celem CitizenGO jest zmuszenie Disneya do powrotu do swoich korzeni, czyli fabryki marzeń dla dzieci, wolnej od ideologicznej propagandy. Można to zrobić, wpływając na wyniki finansowe firmy, a Państwa wsparcie jest kluczowe!

Disney już teraz boryka się z trudnościami finansowymi, jego akcje są na najniższym poziomie od dwóch lat, a firma ponosi ogromne straty w dziedzinie usług streamingowych. Razem możemy wywrzeć presję na Roberta Igera, aby porzucił szkodliwą politykę Disneya, a także chronić niewinność naszych dzieci.

Czytaj więcej;

Podziel się z innymi